Bireysel İngilizce

"İngilizce'yi heryerde öğrenebilirsiniz,
bizde konuşabilirsiniz..."

THY Kabin Memurluğu İngilizce Eğitimi

%100 GARANTİLİ THY KABİN MEMURLUĞU İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

THY Kabin memurluğu İngilizce Yazılı ve Sözlü sınavlarından %100 garanti ile geçmenizi sağlıyoruz. Bu sayede iyi bir işe ve kariyere sahip olacaksınız. Yalnıcaz Wolacademy’in sunduğu bu fırsatı şimdi hemen değerlendirin!

Her sene onlarca kabin memuru adayını THY’de kariyer sahibi yapan WOLACADEMY’de bu alanda deneyimli ve başarılı eğitmenler sayesinde siz de hedefinize en doğru şekilde ulaşacaksınız!

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Gramer Eğitimi: THY yazılı sınavına birebir uygun gramer yapılarını öğrenerek vakitten ve gereksiz gramer bilginden tasarruf edecekseniz!

Dinleme (Listening) alıştırmaları: Bu sayede hem yazılı hem de sözlü sınavda dinlediğinizi zorlamandan anlayabileceksiniz!

Yabancı öğretmen eşliğinde Speaking dersleri: Mülakatlarda sorulan sorulara doğru ve akıcı bir biçimde cevap verebileceksiniz!

Ayrıca;

Sınav öncesi ve sonrasında Motivasyon, Öz güven arttırma, Kaygı azaltma gibi eğitimlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleceğiniz ve kariyeriniz için doğru yerdesiniz!

İki yıl üst üste Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları, gençlerin kariyer hedefleri arasında da en gözde şirketlerden biri haline geldi. Yaklaşık 5 bin 500 kabin memurunun çalıştığı şirketin, yeni kabin memuru almak için açtığı ilana rekor başvuruda bulunuldu. Mülakatların sürmekte olduğu bu günlerde THY nin alacağı Bay ve Bayan Kabin Memuru Adaylarında aranan ön koşullardan biri de iyi derecede İngilizce bilmek. Bu seviyelere ulaşabilmek için bazı özel çalışmalar gerekmektedir.

World Of Language Academy; Kabin Memurluğu sınavında başarıyı kişiye özel hazırladığı ileri derece İngilizce eğitim programı ile kabin memurluğu mülakatlarına girmeden önce İngilizce seviyenizi hem yazılı düzeyde hem de konuşma düzeyinde istenilen noktada yukarıya taşıyor. World Of Language Academy’nin hazırladığı sınava yönelik eğitimlerde; Gramer Eğitiminde THY yazılı sınavına birebir uygun gramer yapılarını öğrenerek vakitten ve gereksiz gramer bilginden tasarruf edebilmektesiniz. Listening ve speaking eğitimlerinde ise mülakatlarda sorulan sorulara doğru ve akıcı cevap vermeniz sağlanmaktadır. Her sene onlarca kabin memuru adaylarını THY’de kariyer sahibi yapan WOLA ACADEMY’de bu alanda deneyimli ve başarılı eğitmenler sayesinde siz de5 günlük hızlandırılmış bu eğitimlerde World Of Language Academy yeni bir iş ve kariyere sahip olmanızı sağlamaktadır.

İşte THY’nin alacağı Bay ve Bayan Kabin Memuru Adaylarında Aranan Şartlar:

 • T.C. uyruklu olmak
 • En az lise veya dengi okul mezunu olmak (Yurtdışında eğitim görmüş adaylar için denklik belgesi ibraz edilmesi zorunludur)
 • İyi derecede İngilizce bilmek
 • THY A.O.’nun öngördüğü ilde ikamet etmeyi kabul etmek
 • 01.01.1983 ile 31.12.1990 tarihleri arası doğumlu olmak
 • Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
 • Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
 • Sağlık ve Fiziki Koşullar
 • Bayanlarda 160-180 cm.arası boya sahip olmak
 • Erkeklerde 170-190 cm.arası boya sahip olmak
 • Boy ve kilo arasında uygun farklılıkta olmak (Ölçümler THY tarafından veya THY’nin belirleyeceği kurum/kuruluşlarca yapılacaktır)
 • Sağlık durumu uçuşa müsait olmak (THY’nin yönlendireceği sağlık kurumlarından sağlık durumunun uçuşa uygun olduğuna dair rapor almak)
 • Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik, sicil yetersizliği veya sağlık nedeniyle ayrılmamış olmak

RESMİ DUYURU

Görmek için tıklayın

BASINDA ÇIKAN HABERLER

Airport Haber Gazeteport
Yeditepe Üniversitesi Sabancı Üniversitesi Özyeğin Üniversitesi Okan Üniversitesi Maltepe Üniversitei Kültür Üniversitesi Koç Üniversitesi Kadir Has Üniversitesi Işık Üniversitesi
Haliç Üniversitesi Fatih Üniversitesi Doğuş Üniversitesi Bilim Üniversitesi Beykent Üniversitesi Aydın Üniversitesi Arel Üniversitesi Acıbadem Üniversitesi İstanbul Ticaret Üniversitesi
SOSYAL MEDYADA WOLACADEMY - Facebook'da Wola Twitter'da Wola Bizi Google+ üzerinde bulun